O nás

ATRIOS real estate je súčasťou skupiny ATRIOS, ktorá ako celok funguje takmer 20 rokov na poli architektúry,developmentu a projektového manažmentu. Vďaka tomu sme mali možnosť venovať a učiť sa na mnohých zaujímavých projektoch nielen v Bratislave.


Našim receptom na úspech je silný tím zložený z odborníkov na nehnuteľnosti. Dbáme na dôstojné vystupovanie a profesionálnu prezentáciu každej ponuky. Do obchodných prípadov vnášame odbornosť a maximálne nasadenie.


Development


Našou veľkou výhodou je práca na vlastných developerských projektoch. Vďaka tomu sa lepšie orientujeme na trhu s nehnuteľnosťami a samotné nehnuteľnosti vieme posúdiť presnejšie po ekonomickej aj po technickej stránke. Máme skúsenosti s rôznymi stratégiami predaja. K Vašej nehnuteľnosti pristupujeme ako k tým našim.


Nehnuteľnosť pre nás nie je iba číslo


Aj napriek tomu, že číslam rozumieme a prikladáme im veľkú váhu, nehnuteľnosť je pre nás najmä o emócií. V konečnom dôsledku, to je to čo nehnuteľnosť predá. Ku každému jednému bytu, domu či budove pristupujeme osobitne. Zaujíma nás každý detail, atmosféra, príbeh, okolie. Vďaka tomu našu prácu robíme lepšie a vy budete spokojnejší.


 

Kontaktuje nás alebo príďte na kávu

Kontaktuje nás alebo príďte na kávu
  • 0918 245 445
  • reality@atrios.sk
  • Vajnorská 100/A, Bratislava
  • My Hive Tower 1

VIAC INFORMÁCII